Privatumo politika

  1. Pirkėjui užsakant prekes, turi būti nurodomi prekių pristatymui būtini asmeniniai Pirkėjo duomenys: vardas; pavardė; adresas, kuriuo bus pristatomos prekės; telefono numeris; elektroninio pašto adresas, kiti pristatymui būtini duomenys. Pardavėjas patvirtina, jog tokie duomenys bus išimtinai naudojami prekių užsakymo ir pristatymo tikslais. Pardavėjas įsipareigoja neatskleisti tokios informacijos tretiesiems asmenims, išskyrus Pardavėjo partnerius, teikiančius prekių pristatymo ar kitas, su Pirkėjo užsakymo pateikimu ar įvykdymu susijusias paslaugas. Bet kokios kitos asmeninės Pirkėjo informacijos atskleidimo tretiesiems asmenims išimtys visais atvejais derinamos su Pirkėju. Visais kitais atvejais tretiesiems asmenims bet kokie kliento asmeniniai duomenys gali būti atskleidžiami tik Lietuvos Respublikos teisės aktuose numatytais atvejais.
  2. Bet kokiai informacijai, kuri yra susijusi su asmens duomenimis ir kuri yra įvedama internetinėje parduotuvėje www.padangosXl.lt, taikoma Pardavėjo asmens duomenų apsaugos politika. Pirkėjas, norėdamas pirkti prekes www.padangosXl.lt internetinėje parduotuvėje, prieš tai privalo susipažinti su šiomis Taisyklėmis.
  3. Pirkėjas, pildydamas www.padangosXl.lt Prekių krepšelio informaciją parduotuvėje bei užsakydamas prekes, įsipareigoja saugoti ir niekam neatskleisti savo įvestųjų duomenų.

INFORMACIJA APIE NAUDOJAMUS SLAPUKUS

Šioje svetainėje naudojami slapukai. Naudojame slapukus, kad galėtume suasmeninti turinį bei skelbimus, teikti visuomeninės medijos funkcijas ir analizuoti srautą. Be to, svetainės naudojimo informaciją bendriname su visuomeninės medijos, reklamavimo ir analizės partneriais, kurie gali ją pridėti prie kitos jūsų pateiktos arba naudojant paslaugas surinktos informacijos. Toliau naudodamiesi mūsų svetaine, jūs sutinkate su mūsų slapukais.

Slapukai – tai nedideli tekstiniai failai, kuriuos galima naudoti svetainėse siekiant pagerinti naudotojo patirtį.

Pagal įstatymą slapukus galime saugoti jūsų įrenginyje tik tuo atveju, jei jie būtini šios svetainės veikimui. Dėl visų kitų tipų slapukų turime gauti jūsų leidimą.

Šioje svetainėje naudojami įvairių tipų slapukai. Kai kuriuos slapukus įdeda mūsų puslapiuose naudojamos trečiųjų šalių tarnybos.